The translucent folding USB drive is convenient and easy to take on the go. Available in different colors. 2.1875″ W x 0.75″ H x 0.375″ D
SKU: DUHEH-LZHEZ
Item Number: 31075
Setup charge: $65.00
Packaging: Boxed
Price from: $5.99
The translucent folding USB drive is convenient and easy to take on the go. Available in different colors. 2.1875″ W x 0.75″ H x 0.375″ D
| Quantity | 25+ | 50+ | 100+ | 250+ | 500+ | 1,000+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $11.99 | $8.99 | $7.49 | $6.49 | $6.19 | $5.99 |
The translucent folding USB drive is convenient and easy to take on the go. Available in different colors. 2.1875″ W x 0.75″ H x 0.375″ D
SKU: DUHEH-LZHEZ
Item Number: 31075
Setup charge: $65.00
Packaging: Boxed
| Decoration method: No selection | Screen Print |
|---|---|
| Product dimensions: No selection | 2.1875" W x 0.75" H x 0.375" D |
| Imprint area: No selection | 1" W x .5" H on top |
| Second imprint area: No selection | 1" W x 1/2" H on top or Bottom (Epoxy Dome) |
| Made in: No selection | CN |
| Production time: No selection | Approximately 9 working days |
| Theme: No selection | Computer, Education, Office |
| Color: No selection | Translucent Blue, Translucent Green, Translucent Red, Translucent Yellow |
| Products ships from ZIP: No selection | 00000 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.