This USB flash drive is made of real bamboo and is available in three different colors. 2.5″ W x 0.9375″ H x 0.5″ D
SKU: MTYFC-LZHIG
Item Number: 31082
Setup charge: $65.00
Packaging: Boxed
Price from: $8.79
This USB flash drive is made of real bamboo and is available in three different colors. 2.5″ W x 0.9375″ H x 0.5″ D
| Quantity | 25+ | 50+ | 100+ | 250+ | 500+ | 1,000+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $14.79 | $11.79 | $10.29 | $9.29 | $8.99 | $8.79 |
This USB flash drive is made of real bamboo and is available in three different colors. 2.5″ W x 0.9375″ H x 0.5″ D
SKU: MTYFC-LZHIG
Item Number: 31082
Setup charge: $65.00
Packaging: Boxed
| Decoration method: No selection | Screen Print |
|---|---|
| Product dimensions: No selection | 2.5" W x 0.9375" H x 0.5" D |
| Imprint area: No selection | 1.5625" W x .5625" H on top |
| Second imprint area: No selection | 1 9/16" W x 9/16" H on bottom |
| Made in: No selection | CN |
| Production time: No selection | Approximately 13 working days |
| Theme: No selection | Automotive, Computer |
| Color: No selection | Brown, Natural, Red |
| Products ships from ZIP: No selection | 00000 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.