This aluminum USB flash drive takes a modern approach to achieving its stylish look. 1.5″ W x 0.5″ H x 0.1875″ D
SKU: OTYJJ-LZHGZ
Item Number: 30941
Setup charge: $65.00
Packaging: Boxed
Price from: $7.99
This aluminum USB flash drive takes a modern approach to achieving its stylish look. 1.5″ W x 0.5″ H x 0.1875″ D
| Quantity | 25+ | 50+ | 100+ | 250+ | 500+ | 1,000+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $13.99 | $10.99 | $9.49 | $8.49 | $8.19 | $7.99 |
This aluminum USB flash drive takes a modern approach to achieving its stylish look. 1.5″ W x 0.5″ H x 0.1875″ D
SKU: OTYJJ-LZHGZ
Item Number: 30941
Setup charge: $65.00
Packaging: Boxed
| Decoration method: No selection | Screen Print |
|---|---|
| Product dimensions: No selection | 1.5" W x 0.5" H x 0.1875" D |
| Imprint area: No selection | 1.1875" W x .375" H on top |
| Second imprint area: No selection | 1 3/16" W x 3/8" H on bottom |
| Made in: No selection | CN |
| Production time: No selection | Approximately 12 working days |
| Theme: No selection | Computer, Education, Office |
| Color: No selection | Black, Blue, Green, Pink, Red, Silver |
| Products ships from ZIP: No selection | 00000 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.