The oval-shaped USB flash drive comes with a removable cap for added protection. 2.375″ W x 0.9375″ H x 0.5″ D
SKU: ETYMJ-LZHFV
Item Number: 30926
Setup charge: $65.00
Packaging: Boxed
Price from: $10.89
The oval-shaped USB flash drive comes with a removable cap for added protection. 2.375″ W x 0.9375″ H x 0.5″ D
| Quantity | 25+ | 50+ | 100+ | 250+ | 500+ | 1,000+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $16.89 | $13.89 | $12.39 | $11.39 | $11.09 | $10.89 |
The oval-shaped USB flash drive comes with a removable cap for added protection. 2.375″ W x 0.9375″ H x 0.5″ D
SKU: ETYMJ-LZHFV
Item Number: 30926
Setup charge: $65.00
Packaging: Boxed
| Decoration method: No selection | Screen Print |
|---|---|
| Product dimensions: No selection | 2.375" W x 0.9375" H x 0.5" D |
| Imprint area: No selection | .6563" W x .3125" H on top |
| Second imprint area: No selection | 21/32" W x 5/16" H on bottom |
| Made in: No selection | CN |
| Production time: No selection | Approximately 11 working days |
| Theme: No selection | Computer, Education, Office |
| Color: No selection | Black, Blue, Red, Silver, White |
| Products ships from ZIP: No selection | 00000 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.