With a unique slanted style, this metallic USB drive is convenient and easy to take on the go. 2.6667″ W x 0.5″ H x 0.3333″ D
SKU: JLHJE-LZFQM
Item Number: 30763
Setup charge: $65.00
Packaging: Boxed
Price from: $6.49
With a unique slanted style, this metallic USB drive is convenient and easy to take on the go. 2.6667″ W x 0.5″ H x 0.3333″ D
| Quantity | 25+ | 50+ | 100+ | 250+ | 500+ | 1,000+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $12.49 | $9.49 | $7.99 | $6.99 | $6.69 | $6.49 |
With a unique slanted style, this metallic USB drive is convenient and easy to take on the go. 2.6667″ W x 0.5″ H x 0.3333″ D
SKU: JLHJE-LZFQM
Item Number: 30763
Setup charge: $65.00
Packaging: Boxed
| Decoration method: No selection | Screen Print |
|---|---|
| Product dimensions: No selection | 2.6667" W x 0.5" H x 0.3333" D |
| Imprint area: No selection | 1.375" W x .5" H on top |
| Second imprint area: No selection | 1 3/8" W x 1/2" H on bottom |
| Made in: No selection | CN |
| Production time: No selection | Approximately 12 working days |
| Theme: No selection | Computer |
| Color: No selection | Black, Blue, Green, Red |
| Products ships from ZIP: No selection | 00000 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.